Reklama

Rajdy samochodowe to przede wszystkim bardzo duże emocje. Najciekawsze akcje, przejazdy i wydarzenia dzieją się w różnych miejscach na odcinkach specjalnych. Kibice nie zawsze są w stanie być w każdym z nich, dlatego najlepszą formą pokazania wszystkich wydarzeń są filmy. Doświadczenie w postaci doboru najlepszych miejsc do stworzenia materiału, profesjonalni operatorzy, dla których żadne warunki pogodowe nie są przeszkodą, i co najważniejsze – tworzona przez lata baza widzów to trzy główne cechy, jakie charakteryzują MaxxSport.

Materiały filmowe niosą ze sobą świetną powierzchnię do reklamy. Dokładamy wszelkich starań, by były szeroko udostępniane i oglądane nie tylko w całej Polsce, ale i poza granicami. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu odpowiednią reklamę na materiałach wideo z różnego rodzaju imprez motorowych, począwszy od imprez amatorskich, przez mistrzostwa okręgowe (np. RSMŚl), czy mistrzostwa Polski w rajdach, wyścigach i rajdach samochodów terenowych (RSMP, GSMP, RSMPST).

Dodatkowo oferujemy także reklamę na rynku słowackim – nasza firma obsługuje także zawody (zarówno rajdy, jak i wyścigi) u naszych południowych sąsiadów, publikując materiały filmowe z tych wydarzeń.

Więcej informacji udziela:

Paweł Makuch
Telefon: 665 037 097
E-mail: filmy@maxxsport.pl

Zapraszamy do współpracy!